Torba na ramię PROREX ROVING 15809-510


Large_C-fakepath-1
new!
Torba na ramię PROREX ROVING 15809-510

Najwyższej klasy, bardzo odporna torba na ramię z twardą pokrywą posiada szereg detali ułatwiających życie nad wodą.

Twarda pokrywa zewnętrzna wykończona na wzór włókna węglowego zapewnia optymalną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Szeroki, obszyty pas gwarantuje doskonały komfort również przy mocno obciążonej torbie. Jej konstrukcja sprawia, że w żaden sposób nie przeszkadza w wykonywaniu standardowych ruchów w trakcie łowienia. Kiedy potrzebujemy coś z niej wyciągnąć wystarczy ją przekręcić na brzuch uzyskując bezproblemowy dostęp do przegródek bez konieczności ściągania torby.

Wyposażona jest w dwie główne przegrody na przynęty i akcesoria. W jednej z nich znajduje się wkład z EVA, w który możemy wpiąć wahadłówki, woblery, gumowe imitacje na główkach jigowych itp. co niezwykle ułatwia szybki dostęp do wabików.

W drugiej przegrodzie znajdziemy pudełko na kolejne drobne akcesoria i przynęty. Jest ono wyposażone w rzep mocujący do ściany torby, który zapobiega niechcianemu wysunięciu się pudełka do wody. Na pasie znajduje się dodatkowa kieszeń na dokumenty, klucze itp., oddzielna kieszeń na telefon komórkowy zapinana na rzep oraz kolejna mała kieszeń na drobne monety i inne drobiazgi. Torba na ramię PROREX Roving to niezwykle praktyczne rozwiązanie, idealne do połowu wędrownego oraz ulicznego.

Materiał torba: 100% polipropylen

Materiał pas: 100% poliuretan

 

32x23x9.9 cm